HİZMET

Unlimited Washes, Unlimited Savings

Driving a clean car has never been easier, or more affordable. With The Unlimited Plan, you can wash as often as you like–and effortlessly pass through the usual ordering process, thanks to a small RFID tag applied to your windshield.

Unlimited Plan customers enjoy unlimited savings! You’ll save at least 25% after only three washes. And from there, the savings only add up! There are six Unlimited Plans from which to choose, so it is easy to find one to perfectly fit your needs. Click on locations for pricing at your nearby Mr. Clean Car Wash.

Visit any one of our convenient locations to sign up today!

Not valid with any other offer. May not be used in conjunction with any coupons or promotional specials. Valid on single vehicle. See terms and conditions for program details.

KURUMSAL EŞYA TAŞIMACILIĞI

Türktaş Evden Eve Nakliyat firmamız evden eve nakliyat hizmetlerine ek olarak kurumsal firmalara eşya taşımacılığı hizmeti sunan bir nakliyat firmasıdır diger rakip firmaların yanı sıra daha kaliteli ve teknolojinin yeniliklerini takip eden firmamız kuruldugu günden bugüne siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için çok çalıştık ve başardık sizlerden aldıgımız bu olumlu dönüşler bizleri dahada hırslı çalışmaya taşfik ediyor. Kurumsal taşımacılık hizmetleri ile değerlendireceğimiz kurumsal eşya taşımacılığı hizmetimiz ile küçük büyük her firma portföyüne yönelik profesyonel çözümler üreterek destek vermekteyiz. Kurumsal eşya taşıma sistemimiz aracılığı ile sorunsuz bir biçimde taşınmanızı uzman ekiplerimiz tarafından sağlamaktayız. Şirket içindeki dosya ve kırtasiye malzemelerinin arzu edilirse şirket personeli aksi taktirde kendi personelimiz tarafından kolilenip paketlenmesi sizlerin arzusuna göre işlem gerçekleşir.

burası

Bize Ulaşın 0532 766 9606