Hakkımızda

Türktaş Evden Eve Nakliyat; İstanbul evden ev enakliyat hizmetleri vererek sektörede adını duyurmaya başladığından bugüne kadar akılda kalıcı, nakliyat hizmeti sunduğu müşterilerinin beğenisini ve taktirini kazanmak adına bir çok emek sarfetmiş bir nakliyat firmasıdır. Taşınma ihtiyacı olan müşterilerinin sektörde faliyetlerini göstermeye başladığı ilk günden itibaren analiz ederen firmamız bu alanda müşteri memnuniyeti garantili nakliye hizmetleri vermek adına her daim kendini geliştirmiş bir kuruluştur. Bir evden farklı bir eve taşınmak yada bir iş yerinden farklı bir adrese taşınmak her daim nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için yorucu ve can sıkıcı bir durum haline gelmiştir. Bizler; Türktaş Evden Eve Nakliyat firması olarak taşınmayı keyifli bir duruma dönüştürecek evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktayız. Kurulduğu günden bugüne kadar birçok farklı alanda nakliyat çalışmaları sunmuş olan firmamız bu alanda her daim kendini geliştirmiş ve hizmet ağını nakliyat taleplerine göre uyarlamış yenilikçi bir firmadır.Vermiş olduğu nakliyat hizmetlerini her daim müşterilerini memnun etmek adına geli,şen teknolojiye ve yeniliklere açık olan firmamız nakliyat sektöründe iz bırakan ve marka bilinirliği üst düzeyde olmaya çalışan bir kuruluştur. Eşyalarınızın taşınması yönündeki talebiniz ile bizler değerli bir emanet gibi eşyalarınızı teslim alarak istediğiniz adresinize ulaştırmaktayız.

Türktaş Nakliyat firmamız aracılığı ile alabileceğiniz başlıca nakliyat hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir.

  • İstanbul Evden Eve Nakliyat          İstanbul Fuar Taşımacılığı
  • İstanbul Şehirler Arası Nakliyat      İstanbul Parça Eşya Taşımacılığı
  • İstanbul Ofis Taşımacılığı                İstanbul Kurumsal Eşya Taşımacılığı
  • İstanbul Villa Taşımacılığı                İstanbul Antika Taşımacılığı
  • İstanbul Tekstil Taşımacılığı            İstanbul Banka Taşımacılığı
  • İstanbul Büro Taşımacılığı              İstanbul Dükkan Taşımacılığı
  • İstanbul Parsiyel Taşımacılığı        İstanbul Mağaza Taşımacılığı
  • İstanbul Sergi Taşımacılığı             İstanbul Banka Taşımacılığı
  • İstanbul Üniversite Taşımacılığı     İstanbul Okul Taşımacılığı
  • İstanbul Dershane Taşımacılığı     İstanbul Resmi Kurum Taşımacılığı

Gibi bir çok alanda farklı farklı nakliyat ihtiyaçlarınıza yönelik çok geniş kapsamlı nakliyat ihtiyaçlarınızda sizlerin yanınızdayız. Ayrıca sizlere sunmuş olduğumuz bu nakliyat hizmetlerini; İstanbul ilinde şehir içi nakliyat olarak sunmanın yanında şehirler arası taşımacılık alanındada sizlere hizmet sunmaktayız. Sizlerde geniş kapsamda kurumsal nakliyat hizmetleri sunan firmamız aracılığı ile hizmet almak için hemen bize ulaşıp nakliyat teklifinizi alınız. Nakliyat ihtiyalarınızda Türktaş Evden Eve Nakliyat firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

KURUMSAL EŞYA TAŞIMACILIĞI

Türktaş Evden Eve Nakliyat firmamız evden eve nakliyat hizmetlerine ek olarak kurumsal firmalara eşya taşımacılığı hizmeti sunan bir nakliyat firmasıdır diger rakip firmaların yanı sıra daha kaliteli ve teknolojinin yeniliklerini takip eden firmamız kuruldugu günden bugüne siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için çok çalıştık ve başardık sizlerden aldıgımız bu olumlu dönüşler bizleri dahada hırslı çalışmaya taşfik ediyor. Kurumsal taşımacılık hizmetleri ile değerlendireceğimiz kurumsal eşya taşımacılığı hizmetimiz ile küçük büyük her firma portföyüne yönelik profesyonel çözümler üreterek destek vermekteyiz. Kurumsal eşya taşıma sistemimiz aracılığı ile sorunsuz bir biçimde taşınmanızı uzman ekiplerimiz tarafından sağlamaktayız. Şirket içindeki dosya ve kırtasiye malzemelerinin arzu edilirse şirket personeli aksi taktirde kendi personelimiz tarafından kolilenip paketlenmesi sizlerin arzusuna göre işlem gerçekleşir.

burası

Bize Ulaşın 0532 766 9606