Yorumlar

Hayati Yazıcı
Türktaş nakliyat firmasından hizmet aldım. Çok memnun kaldım. Ev eşyalarımızı Kadıköy'den alarak Beşiktaş'daki adresimize taşıdılar. Temiz iş yapan bir firma eşyalarımzı aldıkları gibi teslim ettiler. Özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerimi sunarım.

Aklen Aydın
Türktaş naklliyat firmasından hizmet alan bir birey olarak, İstanbul da en iyi nakliyat firmasıdır diyebileceğim bir hizmet aldım. Çok düşünceli ve kaliteli nakliyat hizmeti sunan bir firma, bird aha nakliyat ihtiyacım olursa kesinlikle hizmet alarım. Sizlerede tavsiye ederim.

Bulut Aras İremli
Türktaş Nakliyat firmasına sundukları mükemmel nakliyat hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimi sunar. Başarılarının devamını dilerim.

Burcu Barlas
İnternet te Evden Eve Nakliyat firması ararken tesadüf ederi denk gelmiş olduğum bu firmadan hizmet aldığım ve Türktaş nakliyat firmasını tanıdığım için çok mutluyum. Yeni evli olduğum için eşyalarımın yeni olmasından kaynaklı firma araştırırken bulmuş olduğum bu firma bize çok iyi bir işçilikte taşınma hizmeti verdi. Çevremde taşınmak isteyen herkese tavsiyede bulunacağım. Çok teşekkurler

Ülkü Ceyhan
Başarılı bir nakliyat firması. Nakliyat fiyatlarıda verdikleri kaliteli nakliyat hizmetine göre oldukça uygun tavsiye ediyorum. Taşınma ihtiyacınız olduğunda tereddüt etmeden Türktaş nakliyat firmasından hizmet alabilirsiniz.

Günce Akmenekşe
Evden Eve Nakliye hizmeti aldım. Çok memnun kaldım güler yüzlü personelleri ve sağlam işçilikleri ile bizi hayran bıraktılar. Eşyalarımı en iyi şekilde taşıdılar. Başarılarınızın devamını dilerim.

Melih Ayırkan
Türktaş nakliyat firmasına sonsuz teşekkürlerimi iletirim.Ben birçok kez taşındım ama bu firma kadar temiz çalışan bir firma görmedim eşyalar hiç bir hasar görmeden taşındı. Çok memnun kaldım güler yüzlü personelleri ve sağlam işçilikleri ile bizi hayran bıraktılar. Eşyalarımı en iyi şekilde taşıdılar. Bâşarılarınızın devamını dilerim

1

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

KURUMSAL EŞYA TAŞIMACILIĞI

Türktaş Evden Eve Nakliyat firmamız evden eve nakliyat hizmetlerine ek olarak kurumsal firmalara eşya taşımacılığı hizmeti sunan bir nakliyat firmasıdır diger rakip firmaların yanı sıra daha kaliteli ve teknolojinin yeniliklerini takip eden firmamız kuruldugu günden bugüne siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için çok çalıştık ve başardık sizlerden aldıgımız bu olumlu dönüşler bizleri dahada hırslı çalışmaya taşfik ediyor. Kurumsal taşımacılık hizmetleri ile değerlendireceğimiz kurumsal eşya taşımacılığı hizmetimiz ile küçük büyük her firma portföyüne yönelik profesyonel çözümler üreterek destek vermekteyiz. Kurumsal eşya taşıma sistemimiz aracılığı ile sorunsuz bir biçimde taşınmanızı uzman ekiplerimiz tarafından sağlamaktayız. Şirket içindeki dosya ve kırtasiye malzemelerinin arzu edilirse şirket personeli aksi taktirde kendi personelimiz tarafından kolilenip paketlenmesi sizlerin arzusuna göre işlem gerçekleşir.

burası

Bize Ulaşın 0532 766 9606